תמיכה בחולי סרטן

שכיחות מקרי הסרטן, עולה לצערנו מיום ליום. פעמים רבות קצרה ידה של הרפואה הרגילה, לעזור. בגישה שלי אני לומד את המקרה ומתרשם מהיקף המחלה בעיניים של רופא מערבי- מבחינת הטיפול אני משלב בין טיפול הומאופתי ייחודי לכל מטופל, ובהתאם לגידול הספציפי, לעיתים אני נעזר בפרוטוקולים של בנרג'י- רופא והומאופת בעל שיעור קומה בטיפול בגידולים שונים. יחד עם הומאופתיה, אני משלב המלצות תזונתיות ייחודיות. לפי הצורך אני יוצר קשר עם הרופא המטפל/האונקולוג. מטרת הטיפול לחזק את מערכת החיסון, לחזק את המטופלים נפשית ורוחנית, לטפל בגידול עצמו, ולהפחית תופעות לואי של טיפולים כימותרפיים ואחרים.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי