שקד שלישי ופוליפים

נזלת בלתי פוסקת, נחירות בלילה, צינון חוזר- נשמע מוכר? אולי גם לילדכם יש שקד שלישי? שקד שלישי הוא רקמה לימפתית שלעיתים מתפתחת בחלל הלוע. השקד השלישי מפריע לזרימת האוויר ולכן יכול לגרום להצטברות של נוזלים, נזלת והפרעה בתנועת האוויר שמתבטאת בנחירות, ושינה עם פה פתוח. הרפואה הקונבנציונאלית מציעה ניתוח להסרת השקד. מניסיוני במצבים רבים טיפול הומאופתי ייחודי יכול להוביל להקטנת השקד, שיגרום להקלה בסימפטומים וימנע את הצורך בניתוח. הומאופתיה גם יעילה בהקטנה פוליפים באף שמפריעים לנשימה.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי