שיטת יפתח

גדלתי והתחנכתי כרופא, אך גיליתי שאין זה מספיק ולמחלות רבות אין פתרון יסודי ברפואה הרגילה. התעמקתי בשיטות שונות ברפואה המשלימה כדי להתאים טיפול אישי וייחודי לכל מטופל ומטופלת. כיום אני מביא  את כל הידע שרכשתי מעולמות הריפוי כדי לעשות אינטגרציה וריפוי שלם תוך שימוש בעיניים של הרופא ובכלי טיפול של ההומאופתיה והרפואה המשלימה.

לתפיסתי, הדרך לריפוי אמיתי, עוברת בחיבור לכל הרבדים-הפיזי, הנפשי והרוחני. אדם שחי נכון ו"הולך את האמת שלו" ישאף לבריאות.

כאשר אנחנו מאבדים את המצפן הפנימי, מערכת החיסון נחלשת ומופיעה מחלה. הדרך של כל אדם מקודשת, גם אם לפעמים נראה כי האדם הלך לאיבוד..או הגוף איבד את מסלול זרימתו התקין.יש אמת אחת

שיטת יפתח- פותחת לכם צוהר בדרך לריפוי עמוק ויסודי.

האבחון כולל

  • תשאול מקיף של הבעיה הרפואית
  • בדיקה של בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן וחומר רפואי
  • הסתכלות על התזונה
  • בירור תהליכי גוף נפש שקשורים לבעיה

הטיפול כולל

  • התאמת רמדי –תרופה הומאופתית טבעית ויחודית לחיזוק
  • התאמה תזונתית פרטנית לפי הצורך
  • הנחיות לאורח חיים בריא, פעילות גופנית ועוד

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי