חיזוק מערכת החיסון

מכירים את זה-מדי חודש אתם שוב פעם מצוננים. עוד פעם דלקת גרון ורופא המשפחה ממליץ על אנטיביוטיקה? אתם סובלים מדלקות גרון או דלקות ריאה חוזרות. אצל חלקכן דלקות חוזרות בדרכי השתן שלא נותנות מנוח,  או סינוסיטיס שלא חולף. כנראה שאתם סובלים ממערכת חיסון חלשה.    הגיע הזמן לטיפול יסודי ומעמיק- כדי לחזק את מערכת החיסון מהשורש- ובכך למנוע את החזרה של כל המחלות הללו. אתם מוזמנים להגיע- להתאמת רמדי-תרופה הומאופתית טבעית שתחזק לכם את מערכת החיסון, ותפתור את הבעיה אחת ולתמיד. כמוכן אני מתאים תזונה ייחודית והמלצות נוספות כדי לשפר את מערכת החיסון ובריאותכם באופן כללי.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי