מחלות אוטואימוניות

במחלות אלו חל שיבוש במערכת הזיהוי של הגוף- ומערכת החיסון במקום להגן על הגוף, תוקפת אותו- ובהתאם לאזור הפגיעה- כך מתבטאת המחלה. דוגמאות נפוצות הם מחלות שבהן נפגעת בלוטת התריס, וכתוצאה מכך הבלוטה מפסיקה לתפקד, פגיעה עורית בתאי הפיגמנט, פגיעה בדופן רירית מערכת העיכול ועוד. הטיפול הקונבנציונאלי כולל לרוב שימוש בתרופות מדכאות של מערכת החיסון או טיפול ביולוגי- אלה טיפולים שלהן תופעות לואי בעייתיות, בכך שמורידים את הגנת הגוף ויכולים לחשוף את המטופלים למחלות אחרות מאלה שסבלו מלכתחילה. הטיפול ההומאופתי נועד לטפל בבעיה המקורית ולתת לה פתרון. כמוכן אני מטפל בבעיות הורמונליות דוגמת הפרעות במחזור, תופעות גיל המעבר, גלי חום עצבנות ועוד. לתיאום אבחנה וטיפול ייחודי אתם מוזמנים לפנות למרפאה.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי