יבלות בעור

פתאום ללא כל התרעה מוקדמת הופיעו יבלות על הבטן, יבלות לא ברורות בבתי השחי של הילד? יתכן שהילד/ה שלכם נדבקו במולוסקום-  Molluscum contagiosum- זוהי יבלת וירלית שלרפואה הרגילה אין ממש פתרון אליה פרט לניסיון צריבה בחנקן נוזלי שפעמים רבות לא משפיע. ההומאופתיה יכולה לעזור מאד במקרים כאלה, ועם סבלנות והנחיות מתאימות אפשר להעלים את היבלות מהעור. מומלץ לפנות לייעוץ להתאמת טיפול ספציפי לילדכם.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי