טיפול בהתמכרויות

סיגריות, סמים, ריטלין, אוכל עבודה ועוד. לפעמים הדרך נראית ללא מוצא…שוב פעם החלטתי שזו הפעם האחרונה שאני נוגע בדברים האלה. רק עוד סיגריה אחרונה, ג'וינט אחרון וגמרנו… בטיפול שלי אני משלב את המיומנות שלי כרופא, מטפל  גוף נפש והומאופת כדי לעזור למכורים לצאת לדרך נקיה וחופשיה. שילוב של התאמת טיפול הומאופתי חלופי, עם תמיכה נוספת שנעשית בעזרתם של מטפלים נוספים, כדי להוביל את המטופל לדרך חדשה ונקייה. אם אתם סובלים מהתמכרות, או קרוב משפחה שלכם זקוק לעזרה אתם מוזמנים לפנות.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי