חיזוק מערכת החיסון

הילד נכנס לגן, הילדה במשפחתון חדש. לא עוברים שבועיים ויש חום, צינון, נזלת- הילדים שוב חולים…וירוסים, חיידקים… דלקת גרון, דלקת ריאות, דלקת אוזניים, שלשולים וכו'….נשמע מוכר? אם אתם רוצים טיפול יסודי ומעמיק- כדי לחזק את מערכת החיסון מהשורש- ובכך למנוע כל זאת. אתם מוזמנים להגיע- להתאמת תרופה הומאופתית שתעבוד בשגרה כדי לחזק את מערכת החיסון, ובחרום כדי לטפל בבעיות אם יופיעו. כמוכן אני מתאים תזונה ייחודית והמלצות נוספות כדי לשפר את בריאותכם או בריאות ילדכם.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי