הפחתת חרדות

החיים התנהלו באופן שגרתי לאורך שנים, עד שיום אחד הכל השתנה. לפעמים הייתה סיבה נראית לעין, ולפעמים לא. אתם נוהגים מגיל 18 ופתאום אתם מפחדים להחזיק בהגה. אתם מדברים באופן שוטף, ופתאום יש לכם פחד לעמוד מול קהל ולהעביר מצגת בעבודה. לפעמים יש חרדה, מתח ופחד לא ברור ובלתי נשלט. לפעמים יש דאגה בלתי נגמרת שקשורה לבריאות שלכם או של הקרובים אליכם. אם אתם מזדהים עם הסימנים הללו ולא מעוניינים לקחת כדורים פסיכיאטריים, אני מזמין אתכם  לאבחון אצלי. אני נעזר בידע שלי כרופא שעבד  במחלקה הפסיכיאטרית, ומציע טיפול טבעי המבוסס על הומאופתיה ושיטות ריפוי נוספות- כדי לשפר את איכות החיים  שלכם.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי