דלקות אוזניים

תינוקות וילדים רבים סובלים מדלקות אוזניים חוזרות. לפעמים מדובר בדלקות פשוטות, לעיתים עם הפרשה מוגלתית מהאוזניים. דלקות אלה יוצרות אי שקט אצל הילדים, ולעיתים גורמות להיווצרות נוזלים באוזניים-דבר המקשה על השמיעה. לרפואה קונבנציונאלית אין טיפול טוב פרט לאנטיביוטיקה. הבעיה היא כי ילדים רבים באים אלי אחרי רצף של 4-5 טיפולים אנטיביוטיים בלי שהבעיה נפתרה. בנוסף כל שימוש באנטיביוטיקה גורם להיווצרות חיידקים עמידים יותר, ולצורך בשימוש באנטיביוטיקות חריפות יותר בפעם הבאה. הטיפול ההומאופתי להבדיל, מטפל בבעיה מהשורש, הוא מאפשר פתיחה של "הסתימה" באוזן הפנימית וניקוז הנוזלים ובכך מניעת היווצרות דלקות חוזרות. אם ילדכם סובל אתם מוזמנים לפנות ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי