דכאון

דכאון הוגדרה בשנים האחרונות אחת מהמגפות של דורנו. אנשים רבים חווים ירידה במצב הרוח, הסתגרות, חוסר חשק לתפקד, עליה או ירידה קיצונית במשקל. ישנן נשים רבות שחוות דכאון אחר לידה ואפילו לא מודעות למצב בשלב ראשוני. בדכאון קל-בינוני פעמים רבות ימליץ הרופא המטפל על שימוש בכדורים ממשפחת SSRI , אך חלק מהאנשים מגיבים לא טוב, או סובלים מתופעות הלוואי של הכדורים. בעברי עבדתי במחלקה הפסיכיאטרית וגילתי כי במקרים רבים הטיפול החשוב הוא הטיפול הרוחבי המקיף, שרואה את כל הרבדים של האדם- ולא מטפל רק בתרופה כימית. במקרה של דכאון אני מתאים למטופלים טיפול הומאופתי לשיפור מצב הרוח, וממליץ לפי הצורך, על טיפול משולב מתחומים נוספים.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי