בעיות שמיעה

ילדים רבים סובלים מהפרעות ובעיות שמיעה. לרוב הדבר מתגלה בגלל איחור בדיבור, הילד לא מתקשר כמצופה לגילו. בדיקת שמיעה לרוב מגלה הפרעה, ובהסתכלות אצל רופא אא"ג לרוב הסיבה- היא הצטברות של נוזלים באוזן התיכונה. הרופא הקונבנציונאלי מציע בשלב זה ניתוח כפתורים! אך אם ברצונכם להימנע מהניתוח ולתת ניסיון לטיפול טבעי- להומאופתיה יש פתרון מצוין שנועד לפתוח את החסימה וליבש את הנוזלים מהאוזן, ובכך לאפשר תפקוד תקין של האוזן שיאפשר לילד להקשיב ולדבר בצורה מיטבית.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי