בעיות משקל והתפתחות

תינוקות רבים לא מצליחים לעלות במשקל בצורה מיטבית בשנה הראשונה. לעיתים זה בגלל פליטות חוזרות, לפעמים בגלל הקאות לעיתים שלשולים. תינוק שאינו עולה במשקל, חשוף פעמים רבות יותר למחלות ודלקות, ולכן יש חשיבות בחיזוק הילד. בטיפולים במרפאה שלי אני עוזר לתינוקות רבים להשלים את הפער, על ידי שיפור הספיגה, חיזוק מערכת החיסון, הפסקת הפליטות, ובכך מאפשר לתינוק התחזקות ועליה תקינה במשקל. כחלק מהטיפול  אנחנו מדברים על התזונה של האמא, ושל התינוק כדי לראות איך אפשר לתמוך עוד בתהליך.

אודות ד"ר יפתח ברוזה

שמי יפתח ברוזה ואני רופא והומאופת.

השלמתי את לימודי בבית הספר לרפואה של הטכניון בשנת 2002.

בסיום הלימודים עבדתי כרופא במחלקה פנימית  ובהמשך התחלתי התמחות בפסיכיאטריה. מדי יום  שמתי לב למגבלות של הרפואה הרגילה, וראיתי מקומות רבים בהם היא איננה מוצאת פתרון אמיתי לשורש של הבעיות מהן סובלים אנשים.

זו היתה הנקודה בה התחלתי במסע  לחפש דרכים נוספות לריפוי. הלכתי למדתי, התנסיתי וחוויתי סוגי טיפולים ושיטות ריפוי שונות. העמקתי וחקרתי, ולמדתי את יסודות הרפואה ההודית-איורוודית העתיקה המחזקת את הגוף דרך התאמת תזונה אישית, יוגה, עיסוי וצמחי מרפא ועבודה על איכויות רוחניות. בהמשך התמחתי בהומאופתיה קלאסית –שיטה מופלאה שגדולתה ביכולת להתאים תרופה טבעית לכל אדם ואדם. ההומאופתיה פועלת לחיזוק של תהליכי ריפוי פיזיים ונפשיים, במטרה להוביל את האדם למקום בריא ועוצמתי.

צור איתי קשר היום

ההומאופתיה הקלאסית הינה תורה רפואית הדוגלת בטיפול באדם השלם בעזרת טיפול טבעי.

התחל לטפל בעצמך יום לפני ולא יום אחרי